565 000 €
4871 €/m²
Property 63154 photo 1
Property 63154 photo 2
Property 63154 photo 3
Property 63154 photo 4
Property 63154 photo 5
Property 63154 photo 6
Property 63154 photo 7
Property 63154 photo 8
Property 63154 photo 9
Property 63154 photo 10
Property 63154 photo 11
Property 63154 photo 12
Property 63154 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 4200 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 116 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera