480 000 €
2759 €/m²
Property 61447 photo 1
Property 61447 photo 2
Property 61447 photo 3
Property 61447 photo 4
Property 61447 photo 5
Property 61447 photo 6
Property 61447 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1997
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2240 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 174 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod obiektowy 57982
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera