120 000 €
300 €/m²
Property 9185 photo 1
Property 9185 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 175000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Teren posiada: dostęp do wody. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 10477
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
100 000 € 555 €/m²
  • Kod obiektowy 62512
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 120000 m
Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
120 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49498
  • Metry kw. 1020 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 9185
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 175000 m
Sprzedaż
165 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 63418
  • Metry kw. 29796 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 32237
  • Metry kw. 224 m²
  • Odległość do plaży 115000 m
Sprzedaż
130 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 24239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
165 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 5746
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m

Subskrypcja newslettera