100 000 €
555 €/m²
Property 62512 photo 1
Property 62512 photo 2
Property 62512 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 120000 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka180 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 144 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 24239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
95 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 20467
  • Metry kw. 780 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
90 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 30163
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
125 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 57801
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 9185
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 175000 m
Sprzedaż
120 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49498
  • Metry kw. 1020 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
120 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 10477
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
100 000 € 555 €/m²
  • Kod obiektowy 62512
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 120000 m
Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera