Na zapytanie
Property 11898 photo 1
Property 11898 photo 2
Property 11898 photo 3
Property 11898 photo 4
Property 11898 photo 5
Property 11898 photo 6
Property 11898 photo 7
Property 11898 photo 8
Property 11898 photo 9
Property 11898 photo 10
Property 11898 photo 11
Property 11898 photo 12
Property 11898 photo 13
Property 11898 photo 14
Property 11898 photo 15
Property 11898 photo 16
Property 11898 photo 17
Property 11898 photo 18
Property 11898 photo 19
Property 11898 photo 20
Property 11898 photo 21
Property 11898 photo 22
Property 11898 photo 23
Property 11898 photo 24
Property 11898 photo 25
Property 11898 photo 26
Property 11898 photo 27
Property 11898 photo 28
Property 11898 photo 29
Property 11898 photo 30
Property 11898 photo 31
Property 11898 photo 32
Property 11898 photo 33
Property 11898 photo 34
Property 11898 photo 35
Property 11898 photo 36
Property 11898 photo 37
Property 11898 photo 38
Property 11898 photo 39
Property 11898 photo 40
Property 11898 photo 41
Property 11898 photo 42
Property 11898 photo 43
Property 11898 photo 44

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 250 metrów kwadratów na Krecie. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 61671
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera