550 000 €
2558 €/m²
Property 61592 photo 1
Property 61592 photo 2
Property 61592 photo 3
Property 61592 photo 4
Property 61592 photo 5
Property 61592 photo 6
Property 61592 photo 7
Property 61592 photo 8
Property 61592 photo 9
Property 61592 photo 10
Property 61592 photo 11
Property 61592 photo 12
Property 61592 photo 13
Property 61592 photo 14
Property 61592 photo 15
Property 61592 photo 16
Property 61592 photo 17
Property 61592 photo 18
Property 61592 photo 19
Property 61592 photo 20
Property 61592 photo 21
Property 61592 photo 22
Property 61592 photo 23
Property 61592 photo 24
Property 61592 photo 25
Property 61592 photo 26
Property 61592 photo 27
Property 61592 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 215 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera