683 000 €
5508 €/m²
Property 56733 photo 1
Property 56733 photo 2
Property 56733 photo 3
Property 56733 photo 4
Property 56733 photo 5
Property 56733 photo 6
Property 56733 photo 7
Property 56733 photo 8
Property 56733 photo 9
Property 56733 photo 10
Property 56733 photo 11
Property 56733 photo 12
Property 56733 photo 13
Property 56733 photo 14
Property 56733 photo 15
Property 56733 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 124 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Szóste piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kominek, basen, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod obiektowy 65226
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera