720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod obiektowy 57980
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera