850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 320 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod obiektowy 65345
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera