840 000 € 740 000 €
5920 €/m²
Property 58430 photo 1
Property 58430 photo 2
Property 58430 photo 3
Property 58430 photo 4
Property 58430 photo 5
Property 58430 photo 6
Property 58430 photo 7
Property 58430 photo 8
Property 58430 photo 9
Property 58430 photo 10
Property 58430 photo 11
Property 58430 photo 12
Property 58430 photo 13
Property 58430 photo 14
Property 58430 photo 15
Property 58430 photo 16
Property 58430 photo 17
Property 58430 photo 18
Property 58430 photo 19
Property 58430 photo 20

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 360 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera