180 000 €
1895 €/m²
Property 33554 photo 1
Property 33554 photo 2
Property 33554 photo 3
Property 33554 photo 4
Property 33554 photo 5
Property 33554 photo 6
Property 33554 photo 7
Property 33554 photo 8
Property 33554 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 95 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 13053
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 57861
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
190 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 4166
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 63945
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera