200 000 €
2857 €/m²
Property 63945 photo 1
Property 63945 photo 2
Property 63945 photo 3
Property 63945 photo 4
Property 63945 photo 5
Property 63945 photo 6
Property 63945 photo 7
Property 63945 photo 8
Property 63945 photo 9
Property 63945 photo 10
Property 63945 photo 11
Property 63945 photo 12
Property 63945 photo 13
Property 63945 photo 14
Property 63945 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 70 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
190 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 4166
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 825 €/m²
  • Kod obiektowy 9891
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
210 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 48718
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod obiektowy 33554
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 8632
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera