520 000 €
3586 €/m²
Property 55951 photo 1
Property 55951 photo 2
Property 55951 photo 3
Property 55951 photo 4
Property 55951 photo 5
Property 55951 photo 6
Property 55951 photo 7
Property 55951 photo 8
Property 55951 photo 9
Property 55951 photo 10
Property 55951 photo 11
Property 55951 photo 12
Property 55951 photo 13
Property 55951 photo 14
Property 55951 photo 15
Property 55951 photo 16
Property 55951 photo 17
Property 55951 photo 18
Property 55951 photo 19
Property 55951 photo 20
Property 55951 photo 21
Property 55951 photo 22
Property 55951 photo 23
Property 55951 photo 24
Property 55951 photo 25
Property 55951 photo 26
Property 55951 photo 27
Property 55951 photo 28
Property 55951 photo 29
Property 55951 photo 30

Details

  • Rok budowy: 2001
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 145 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Szóste piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, 2 spiżarni. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod obiektowy 50730
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 29965
  • Metry kw. 234 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera