625 000 €
5208 €/m²
Property 57981 photo 1
Property 57981 photo 2
Property 57981 photo 3
Property 57981 photo 4
Property 57981 photo 5
Property 57981 photo 6
Property 57981 photo 7
Property 57981 photo 8
Property 57981 photo 9
Property 57981 photo 10
Property 57981 photo 11
Property 57981 photo 12
Property 57981 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 65060
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 65141
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 14287
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera