680 000 €
5000 €/m²
Property 65902 photo 1
Property 65902 photo 2
Property 65902 photo 3
Property 65902 photo 4
Property 65902 photo 5
Property 65902 photo 6
Property 65902 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 136 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera