700 000 € 660 000 €
2400 €/m²
Property 21536 photo 1
Property 21536 photo 2
Property 21536 photo 3
Property 21536 photo 4
Property 21536 photo 5
Property 21536 photo 6
Property 21536 photo 7
Property 21536 photo 8
Property 21536 photo 9
Property 21536 photo 10
Property 21536 photo 11
Property 21536 photo 12
Property 21536 photo 13
Property 21536 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 275 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2390 €/m²
  • Kod obiektowy 23310
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera