640 000 €
3879 €/m²
Property 56316 photo 1
Property 56316 photo 2
Property 56316 photo 3
Property 56316 photo 4
Property 56316 photo 5
Property 56316 photo 6
Property 56316 photo 7
Property 56316 photo 8
Property 56316 photo 9
Property 56316 photo 10
Property 56316 photo 11
Property 56316 photo 12
Property 56316 photo 13
Property 56316 photo 14
Property 56316 photo 15
Property 56316 photo 16
Property 56316 photo 17
Property 56316 photo 18
Property 56316 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 230 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 165 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Czwarte piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Piąte piętro się z 4 sypialnie, 3 łazienek. Szóste piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera