650 000 €
2653 €/m²
Property 25420 photo 1
Property 25420 photo 2
Property 25420 photo 3
Property 25420 photo 4
Property 25420 photo 5
Property 25420 photo 6
Property 25420 photo 7
Property 25420 photo 8
Property 25420 photo 9
Property 25420 photo 10
Property 25420 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 245 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 65141
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod obiektowy 8404
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod obiektowy 65226
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera