520 000 €
2873 €/m²
Property 57304 photo 1
Property 57304 photo 2
Property 57304 photo 3
Property 57304 photo 4
Property 57304 photo 5
Property 57304 photo 6
Property 57304 photo 7
Property 57304 photo 8
Property 57304 photo 9
Property 57304 photo 10
Property 57304 photo 11
Property 57304 photo 12
Property 57304 photo 13
Property 57304 photo 14
Property 57304 photo 15
Property 57304 photo 16
Property 57304 photo 17
Property 57304 photo 18

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 9900 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 181 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Ósme piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Loft się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, grill, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera