160 000 €
288 €/m²
Property 60802 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka554 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 222 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 60802
  • Metry kw. 554 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
160 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 6454
  • Metry kw. 461 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera