850 000 €
5000 €/m²
Property 61535 photo 1
Property 61535 photo 2
Property 61535 photo 3
Property 61535 photo 4
Property 61535 photo 5
Property 61535 photo 6
Property 61535 photo 7
Property 61535 photo 8
Property 61535 photo 9
Property 61535 photo 10
Property 61535 photo 11
Property 61535 photo 12
Property 61535 photo 13
Property 61535 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 3700 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 170 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Szóste piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kominek, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod obiektowy 8404
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera