Property 65910 photo 1
Property 65910 photo 2
Property 65910 photo 3
Property 65910 photo 4
Property 65910 photo 5
Property 65910 photo 6
Property 65910 photo 7
Property 65910 photo 8
Property 65910 photo 9
Property 65910 photo 10
Property 65910 photo 11
Property 65910 photo 12
Property 65910 photo 13
Property 65910 photo 14
Property 65910 photo 15
Property 65910 photo 16
Property 65910 photo 17
Property 65910 photo 18
Property 65910 photo 19
Property 65910 photo 20
Property 65910 photo 21
Property 65910 photo 22
Property 65910 photo 23
Property 65910 photo 24
Property 65910 photo 25
Property 65910 photo 26
Property 65910 photo 27
Property 65910 photo 28
Property 65910 photo 29
Property 65910 photo 30
Property 65910 photo 31
Property 65910 photo 32
Property 65910 photo 33
Property 65910 photo 34
Property 65910 photo 35
Property 65910 photo 36
Property 65910 photo 37
Property 65910 photo 38
Property 65910 photo 39
Property 65910 photo 40
Property 65910 photo 41
Property 65910 photo 42
Property 65910 photo 43
Property 65910 photo 44
Property 65910 photo 45

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 115 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Siódme piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Ósme piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera