765 000 €
5667 €/m²
Property 64866 photo 1
Property 64866 photo 2
Property 64866 photo 3
Property 64866 photo 4
Property 64866 photo 5

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2499 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 135 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Szóste piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 56627
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera