600 000 €
2500 €/m²
Property 61593 photo 1
Property 61593 photo 2
Property 61593 photo 3
Property 61593 photo 4
Property 61593 photo 5
Property 61593 photo 6
Property 61593 photo 7
Property 61593 photo 8
Property 61593 photo 9
Property 61593 photo 10
Property 61593 photo 11
Property 61593 photo 12
Property 61593 photo 13
Property 61593 photo 14
Property 61593 photo 15
Property 61593 photo 16
Property 61593 photo 17
Property 61593 photo 18
Property 61593 photo 19
Property 61593 photo 20
Property 61593 photo 21
Property 61593 photo 22
Property 61593 photo 23
Property 61593 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 240 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 14287
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 65141
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 56627
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera