810 000 €
6090 €/m²
Property 64213 photo 1
Property 64213 photo 2
Property 64213 photo 3
Property 64213 photo 4
Property 64213 photo 5
Property 64213 photo 6
Property 64213 photo 7
Property 64213 photo 8
Property 64213 photo 9
Property 64213 photo 10
Property 64213 photo 11

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 133 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 29965
  • Metry kw. 234 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod obiektowy 65226
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera