660 000 €
7253 €/m²
Property 65142 photo 1
Property 65142 photo 2
Property 65142 photo 3
Property 65142 photo 4
Property 65142 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 91 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod obiektowy 57982
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera