600 000 €
6250 €/m²
Property 65141 photo 1
Property 65141 photo 2
Property 65141 photo 3
Property 65141 photo 4
Property 65141 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 96 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 65060
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 56627
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera