800 000 €
6299 €/m²
Property 64179 photo 1
Property 64179 photo 2
Property 64179 photo 3
Property 64179 photo 4
Property 64179 photo 5
Property 64179 photo 6
Property 64179 photo 7
Property 64179 photo 8
Property 64179 photo 9
Property 64179 photo 10
Property 64179 photo 11
Property 64179 photo 12
Property 64179 photo 13
Property 64179 photo 14
Property 64179 photo 15
Property 64179 photo 16
Property 64179 photo 17
Property 64179 photo 18
Property 64179 photo 19
Property 64179 photo 20

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 127 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 9975
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56734
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod obiektowy 56731
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod obiektowy 65895
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera