657 000 €
5430 €/m²
Property 57988 photo 1
Property 57988 photo 2
Property 57988 photo 3
Property 57988 photo 4
Property 57988 photo 5
Property 57988 photo 6
Property 57988 photo 7
Property 57988 photo 8
Property 57988 photo 9
Property 57988 photo 10
Property 57988 photo 11
Property 57988 photo 12
Property 57988 photo 13

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 121 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Siódme piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod obiektowy 64294
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65140
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m

Subskrypcja newslettera