683 000 €
5464 €/m²
Property 56734 photo 1
Property 56734 photo 2
Property 56734 photo 3
Property 56734 photo 4
Property 56734 photo 5
Property 56734 photo 6
Property 56734 photo 7
Property 56734 photo 8
Property 56734 photo 9
Property 56734 photo 10
Property 56734 photo 11
Property 56734 photo 12
Property 56734 photo 13
Property 56734 photo 14
Property 56734 photo 15
Property 56734 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Szóste piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod obiektowy 46659
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod obiektowy 65142
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 64866
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod obiektowy 66048
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 7319
  • Metry kw. 265 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera