275 000 €
1698 €/m²
Property 65889 photo 1
Property 65889 photo 2
Property 65889 photo 3
Property 65889 photo 4
Property 65889 photo 5
Property 65889 photo 6
Property 65889 photo 7
Property 65889 photo 8
Property 65889 photo 9
Property 65889 photo 10
Property 65889 photo 11
Property 65889 photo 12
Property 65889 photo 13
Property 65889 photo 14
Property 65889 photo 15
Property 65889 photo 16
Property 65889 photo 17
Property 65889 photo 18
Property 65889 photo 19
Property 65889 photo 20
Property 65889 photo 21
Property 65889 photo 22
Property 65889 photo 23
Property 65889 photo 24
Property 65889 photo 25
Property 65889 photo 26
Property 65889 photo 27

Details

  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Usługi

  • Kominek
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 162 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kominek, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 62873
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod obiektowy 65843
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
245 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 57882
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera