410 000 €
3905 €/m²
Property 57205 photo 1
Property 57205 photo 2
Property 57205 photo 3
Property 57205 photo 4
Property 57205 photo 5
Property 57205 photo 6
Property 57205 photo 7
Property 57205 photo 8
Property 57205 photo 9
Property 57205 photo 10
Property 57205 photo 11
Property 57205 photo 12
Property 57205 photo 13
Property 57205 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 105 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Siódme piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Ósme piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 65060
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 61592
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera