400 000 €
4706 €/m²
Property 54390 photo 1
Property 54390 photo 2
Property 54390 photo 3
Property 54390 photo 4
Property 54390 photo 5
Property 54390 photo 6
Property 54390 photo 7
Property 54390 photo 8
Property 54390 photo 9
Property 54390 photo 10
Property 54390 photo 11
Property 54390 photo 12
Property 54390 photo 13
Property 54390 photo 14
Property 54390 photo 15
Property 54390 photo 16
Property 54390 photo 17
Property 54390 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 85 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon. Drugie piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod obiektowy 59146
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera