285 000 €
1759 €/m²
Property 54695 photo 1
Property 54695 photo 2
Property 54695 photo 3
Property 54695 photo 4
Property 54695 photo 5
Property 54695 photo 6
Property 54695 photo 7
Property 54695 photo 8
Property 54695 photo 9
Property 54695 photo 10
Property 54695 photo 11
Property 54695 photo 12
Property 54695 photo 13
Property 54695 photo 14
Property 54695 photo 15
Property 54695 photo 16
Property 54695 photo 17
Property 54695 photo 18
Property 54695 photo 19
Property 54695 photo 20
Property 54695 photo 21
Property 54695 photo 22
Property 54695 photo 23
Property 54695 photo 24
Property 54695 photo 25

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 162 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, markiza, grill, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod obiektowy 59146
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera