380 000 €
2714 €/m²
Property 34583 photo 1
Property 34583 photo 2
Property 34583 photo 3
Property 34583 photo 4
Property 34583 photo 5
Property 34583 photo 6
Property 34583 photo 7
Property 34583 photo 8
Property 34583 photo 9
Property 34583 photo 10
Property 34583 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1984
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 9500 m
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 140 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod obiektowy 64607
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera