265 000 €
2650 €/m²
Property 62873 photo 1
Property 62873 photo 2
Property 62873 photo 3
Property 62873 photo 4
Property 62873 photo 5
Property 62873 photo 6
Property 62873 photo 7
Property 62873 photo 8
Property 62873 photo 9
Property 62873 photo 10
Property 62873 photo 11
Property 62873 photo 12
Property 62873 photo 13
Property 62873 photo 14
Property 62873 photo 15
Property 62873 photo 16
Property 62873 photo 17
Property 62873 photo 18
Property 62873 photo 19
Property 62873 photo 20
Property 62873 photo 21
Property 62873 photo 22
Property 62873 photo 23
Property 62873 photo 24
Property 62873 photo 25
Property 62873 photo 26
Property 62873 photo 27
Property 62873 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera markiza, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 62873
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 62731
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 66053
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera