180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Details

  • Piętro: 5
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, garaż, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 60150
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 60151
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
265 000 € 7361 €/m²
  • Kod obiektowy 60154
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 7222 €/m²
  • Kod obiektowy 60155
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 60156
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 7727 €/m²
  • Kod obiektowy 60161
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
152 000 € 3304 €/m²
  • Kod obiektowy 60187
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod obiektowy 60192
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 60289
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod obiektowy 60318
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera