Sprzedaż - Działka 5500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
860 000 €
156 €/m²
Property 17952 photo 1
Property 17952 photo 2
Property 17952 photo 3
Property 17952 photo 4
Property 17952 photo 5
Property 17952 photo 6
Property 17952 photo 7
Property 17952 photo 8
Property 17952 photo 9
Property 17952 photo 10
Property 17952 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11,1 km
  • Odległość od lotniska: 13,2 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja