730 000 €
2704 €/m²
Property 23110 photo 1
Property 23110 photo 2
Property 23110 photo 3
Property 23110 photo 4
Property 23110 photo 5
Property 23110 photo 6
Property 23110 photo 7
Property 23110 photo 8
Property 23110 photo 9
Property 23110 photo 10
Property 23110 photo 11
Property 23110 photo 12
Property 23110 photo 13
Property 23110 photo 14
Property 23110 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9700 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 270 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 4 pięter. Piwnica się z 2 sypialnie, 2 spiżarni. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z salon. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod obiektowy 25420
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera