450 000 €
4455 €/m²
Property 56942 photo 1
Property 56942 photo 2
Property 56942 photo 3
Property 56942 photo 4
Property 56942 photo 5
Property 56942 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8800 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 101 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Szóste piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 41758
  • Metry kw. 326 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65140
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 56627
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera