440 000 €
2115 €/m²
Property 61581 photo 1
Property 61581 photo 2
Property 61581 photo 3
Property 61581 photo 4
Property 61581 photo 5
Property 61581 photo 6
Property 61581 photo 7
Property 61581 photo 8
Property 61581 photo 9
Property 61581 photo 10
Property 61581 photo 11
Property 61581 photo 12
Property 61581 photo 13
Property 61581 photo 14
Property 61581 photo 15
Property 61581 photo 16
Property 61581 photo 17
Property 61581 photo 18
Property 61581 photo 19
Property 61581 photo 20
Property 61581 photo 21
Property 61581 photo 22
Property 61581 photo 23
Property 61581 photo 24
Property 61581 photo 25
Property 61581 photo 26
Property 61581 photo 27
Property 61581 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 208 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 56627
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod obiektowy 60110
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera