550 000 €
5000 €/m²
Property 65140 photo 1
Property 65140 photo 2
Property 65140 photo 3
Property 65140 photo 4
Property 65140 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 110 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod obiektowy 56733
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera