380 000 €
3140 €/m²
Property 64607 photo 1
Property 64607 photo 2
Property 64607 photo 3

Details

  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: marble/wood
  • Levels: 2
  • Odległość do morza: 8250 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 121 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z Siódme piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera