550 000 €
2340 €/m²
Property 6500 photo 1
Property 6500 photo 2
Property 6500 photo 3
Property 6500 photo 4
Property 6500 photo 5
Property 6500 photo 6
Property 6500 photo 7
Property 6500 photo 8
Property 6500 photo 9
Property 6500 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 235 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 36925
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 65060
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod obiektowy 63730
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 3220 m
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera