390 000 €
3900 €/m²
Property 61749 photo 1
Property 61749 photo 2
Property 61749 photo 3
Property 61749 photo 4
Property 61749 photo 5
Property 61749 photo 6
Property 61749 photo 7
Property 61749 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Drugie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57502
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 59718
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera