440 000 €
2115 €/m²
Property 61583 photo 1
Property 61583 photo 2
Property 61583 photo 3
Property 61583 photo 4
Property 61583 photo 5
Property 61583 photo 6
Property 61583 photo 7
Property 61583 photo 8
Property 61583 photo 9
Property 61583 photo 10
Property 61583 photo 11
Property 61583 photo 12
Property 61583 photo 13
Property 61583 photo 14
Property 61583 photo 15
Property 61583 photo 16
Property 61583 photo 17
Property 61583 photo 18
Property 61583 photo 19
Property 61583 photo 20
Property 61583 photo 21
Property 61583 photo 22
Property 61583 photo 23
Property 61583 photo 24
Property 61583 photo 25
Property 61583 photo 26
Property 61583 photo 27
Property 61583 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 208 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod obiektowy 57982
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod obiektowy 61585
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod obiektowy 56316
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera