350 000 €
3125 €/m²
Property 64608 photo 1
Property 64608 photo 2
Property 64608 photo 3

Details

  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: tiles/wood
  • Levels: 2
  • Odległość do morza: 8250 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 112 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z Siódme piętro się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kominek, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera