270 000 €
2077 €/m²
Property 8632 photo 1
Property 8632 photo 2
Property 8632 photo 3
Property 8632 photo 4
Property 8632 photo 5
Property 8632 photo 6
Property 8632 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 35102
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4740
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera