350 000 €
4070 €/m²
Property 65194 photo 1
Property 65194 photo 2
Property 65194 photo 3
Property 65194 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 86 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod obiektowy 59146
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57502
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 16909
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera