310 000 €
4026 €/m²
Property 57167 photo 1
Property 57167 photo 2
Property 57167 photo 3
Property 57167 photo 4
Property 57167 photo 5
Property 57167 photo 6
Property 57167 photo 7
Property 57167 photo 8
Property 57167 photo 9
Property 57167 photo 10
Property 57167 photo 11
Property 57167 photo 12
Property 57167 photo 13
Property 57167 photo 14
Property 57167 photo 15
Property 57167 photo 16
Property 57167 photo 17
Property 57167 photo 18
Property 57167 photo 19
Property 57167 photo 20
Property 57167 photo 21
Property 57167 photo 22
Property 57167 photo 23
Property 57167 photo 24
Property 57167 photo 25
Property 57167 photo 26
Property 57167 photo 27

Details

  • Rok budowy: 1974
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 77 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z jedna sypialnia. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod obiektowy 65843
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera